Candycane decaf San Lorenzo - Kolumbie zrnková káva

Neohodnoceno
Značka: Candycane
259 Kč 225,22 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Candycane San Lorenzo - Kolumbie (decaf). Bezkofeinová zrnková káva, pro toho, kdo si chce dopřát skvělou chuť kávy, ale potřebuje bezkofeinovou verzi. Decaf káva nemusí znamenat, že nemá zajímavou chuť. Tato káva proto nabízí příchuť mandarinky, tamarindu a tmavé čokolády.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Candycane San Lorenzo - Kolumbie (decaf). Bezkofeinová zrnková káva, pro toho, kdo si chce dopřát skvělou chuť kávy, ale potřebuje bezkofeinovou verzi. Decaf káva nemusí znamenat, že nemá zajímavou chuť. Tato káva proto nabízí příchuť mandarinky, tamarindu a tmavé čokolády. Snižování kofeinu probíhá napařením kávy při nízkém tlaku, kdy zrno změkne a nabobtná. Na zvlhčenou kávu se nanáší přirozeně získané (fermentací cukrové třtiny) extraktory, káva se několikrát promyje a získáváme tak tuto bezkofeinovou verzi. Káva je následně očištěna a vysušena.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.25 kg
? Druh přípravy: Decaf
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: