Candycane El Perezoso - Kostarika zrnková káva

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Candycane
285 Kč 247,83 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Candycane El Perezoso - Kostarika. Zrnková káva s chutí kandovaného ovoce, perníku a kakaa. Ideální pro přípravu espressa. Káva má svou specifickou, rozpoznatelnou chuť, čímž utvoří i váš šálek výjimečným.

Káva byla zpracována metodou honey. Káva se vyloupe pouze částečně a nechává se fermentovat a sušit v dužině. Díky tomu káva získá vyšší sladkost a ovocnější tóny.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Candycane El Perezoso - Kostarika. Zrnková káva s chutí kandovaného ovoce, perníku, kakaa a medu. Ideální pro přípravu espressa. Káva má svou specifickou, rozpoznatelnou chuť, čímž utvoří i váš šálek výjimečným.

Káva pochází z malé země s výbornou kávou, konkrétně z projektu Coopro Naranjo. Tento projekt funguje už více než 40 let a sdružuje drobné producenty z regionu West Valley, který se nachází necelou hodinu jízdy od hlavního města San José.

Káva byla zpracována metodou honey. Káva se vyloupe pouze částečně a nechává se fermentovat a sušit v dužině. Díky tomu káva získá vyšší sladkost a ovocnější tóny.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.25 kg
? Druh přípravy: Filtr
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: