Kávové předplatné na 12 měsíců

Neohodnoceno
3 490 Kč 3 034,78 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Doprava na adresu ?

Najděte svoji oblíbenou kávu. Během 12 měsíců k Vám domů doručíme 12 x 250g balíčků kávy, které budou svou chutí a intenzitou odlišné. Díky tomu můžete poznat, jaká káva je ta vaše oblíbená.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

První balíček kávy odesíláme po zakoupení produktu, následující balíčky vždy v prvním týdnu následujícího měsíce.

Nezapomeňte prosím zvolit způsob dopravy, který vám bude doručován po celou dobu předplatného (osobní odběr, pobočka Zásilkovny, domů)

Produkt lze koupit i jako dárek, do poznámky v průběhu objednávky nám prosím napište kontaktní údaje, adresu, na kterou budeme kávu posílat společně s datumem počátku kávového předplatného. Poukaz Vám zašleme v PDF formátu vhodném k tisku.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové předplatné
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na dno šálku je naše vlastní značka, která je spojená s pomocí a u které si můžeme dovolit pomáhat o něco více, než u produktů jiných značek. U produktů značky Na dno šálku přispíváme na projekty Když můžu, pomůžu nad rámec standardních 5%. U produktů vždy tuto informaci uvádíme. Děkujeme za pomoc i podporu.