Kávové předplatné na 12 měsíců Naturpark "Stereotypista"

Neohodnoceno
3 300 Kč 2 869,57 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Doprava na adresu

Máte již svou oblíbenou kávu od Naturparku? Během 12 měsíců k Vám domů doručíme 12 x 250g identických balíčků kávy. Svoji zásilku tak po dobu jednoho roku obdržíte každý měsíc na svou adresu pěkně bez starostí.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ kávy, kterou si přejete dostávat pravidelně nám prosím sdělte v poznámce během vyplňování kontaktních údajů (platí pouze pro nabídku produktů Naturpark, které máme v nabídce na e-shopu)

První balíček kávy odesíláme po zakoupení produktu, následující balíčky vždy v prvním týdnu následujícího měsíce.

Produkt lze koupit i jako dárek, do poznámky v průběhu objednávky nám prosím napište adresu, na kterou budeme kávu posílat společně s datumem počátku kávového předplatného. Poukaz Vám zašleme v PDF formátu vhodném k tisku.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové předplatné
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Na dno šálku je naše vlastní značka, která je spojená s pomocí a u které si můžeme dovolit pomáhat o něco více, než u produktů jiných značek. U produktů značky Na dno šálku přispíváme na projekty Když můžu, pomůžu nad rámec standardních 5%. U produktů vždy tuto informaci uvádíme. Děkujeme za pomoc i podporu.