Kávové předplatné na 6 měsíců Naturpark "Stereotypista"

Neohodnoceno
1 650 Kč 1 434,78 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Doprava na adresu

Máte rádi stereotyp a předem naplánované věci? Během 6 měsíců k Vám domů doručíme 6x250g identických balíčků kávy z pražírny Naturpark. Vy si vyberete příchuť, my zaručíme, abyste každý měsíc dostali svůj oblíbený balíček.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ kávy, kterou si přejete dostávat pravidelně nám prosím sdělte v poznámce během vyplňování kontaktních údajů (platí pouze pro nabídku produktů Naturpark, které máme v nabídce na e-shopu)

První balíček kávy odesíláme po zakoupení produktu, následující balíčky vždy v prvním týdnu následujícího měsíce.

Produkt lze koupit i jako dárek, do poznámky v průběhu objednávky nám prosím napište adresu, na kterou budeme kávu posílat společně s datumem počátku kávového předplatného. Poukaz Vám zašleme v PDF formátu vhodném k tisku.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové předplatné
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Na dno šálku je naše vlastní značka, která je spojená s pomocí a u které si můžeme dovolit pomáhat o něco více, než u produktů jiných značek. U produktů značky Na dno šálku přispíváme na projekty Když můžu, pomůžu nad rámec standardních 5%. U produktů vždy tuto informaci uvádíme. Děkujeme za pomoc i podporu.