NaturPark12 Brazílie, zrnková káva

1 hodnocení
Značka: Naturpark12
od 280 Kč od 243,48 Kč bez DPH

Zvolte variantu

NaturPark 12 Brazílie - výborná káva z farmy Monte Alegre s příchutí mléčné čokolády, sušeného ovoce a v dochuti jablečné acidity. Pražená v sociálním podniku a skvělá na přípravu espressa.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

250g
Na dotaz
280 Kč
243,48 Kč bez DPH
1kg
Na dotaz
990 Kč
860,87 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Zrnková káva Naturpark12 Brazílie. Pěstována v 800 - 1 125 metry nad mořem na farmě Monte Alegre. Káva se vyznačuje chutí mléčné čokolády, sušeného ovoce a jablečnou aciditou. Ideální pro přípravu espressa. 

Naturpark12 si zakládá na znalosti přesného původu každého zrnka a tím se stává kávou nejvyšší možné kvality. Navíc kávu praží zaměstnanci integračního sociálního podniku a je tedy pražírnou se srdcem na pravém místě.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
? Druh přípravy: Espresso
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g, 1kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme pyšní, že mezi našimi dodavateli je i Naturpark12, sociální podnik, který zaměstnává zdravotně postižené. Ti praží a balí s láskou, kterou cítíte z každého zrnka.