NaturPark12 Papua Nová Guinea, zrnková káva

Neohodnoceno
Značka: Naturpark12
290 Kč 252,17 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

NaturPark 12 Papua Nová Guinea - výborná káva z regionu Eastern Highlands s chutí jablek, kakaa, v dochuti sušené meruňk. Pražená v sociálním podniku a skvělá na přípravu espressa.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NaturPark 12 Papua Nová Guinea - výborná káva z regionu Eastern Highlands s chutí jablek, kakaa, v dochuti sušené meruňk. Pražená v sociálním podniku a skvělá na přípravu espressa.

Výběrová káva Papua Nová Guinea Tairora s cuppingovým skóre 85,5/100 má bohatou, svěží, lehce ovocnou chuť. Pocítíte jablka, kakao a závěrečný sladký dotek sušených meruněk.

Protože se jedná o kávu od celé řady malých lokálních pěstitelů, tvoří ji hned několik odrůd, např. i klasika mezi kávovými odrůdami – Bourbon a Typica.

Až 85 % kávovníků na Papui Nové Guinei pěstují drobní farmáři. Pěstitelé z oblasti Východní Vysočiny se spojili v projektu Tairora a spolupracují se zpracovatelskou stanicí Baroida, kde jejich úrodu zpracovávají mokrou metodou.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.25 kg
? Druh přípravy: Espresso
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g, 1kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme pyšní, že mezi našimi dodavateli je i Naturpark12, sociální podnik, který zaměstnává zdravotně postižené. Ti praží a balí s láskou, kterou cítíte z každého zrnka.