Plátěná taška - Počkej až se dostanu na dno

Varianty
Neohodnoceno
229 Kč –43 %
kror3bila
229 Kč –43 % 129 Kč 106,61 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Stylová plátěná taška na nákup s potiskem Počkej až se dostanu na dno. Plátěňka z recyklovaných materiálů se sarkatiským potiskem, ve kterém se najde snad každý. Taška je vhodná na menší nákupy, na knížku, na deku na piknik nebo jen tak do města. Dodáváme ve dvou variantách natural a černé barvě.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Černá
Na dotaz
229 Kč
129 Kč
106,61 Kč bez DPH
Natural
Skladem (4 ks)
229 Kč
129 Kč
106,61 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky a batohy
Gramáž: 340g/m2
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Materiál: 100% organická bavlna
Pratelnost: Taška je pratelná na 30°C v pračce s šetrným pracím prostředkem
Rozměr: 38x42cm
Velikost nákupu: Menší nákup
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:11
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=nadnosalku.cz&id=ulg35
Odpovědět

Na dno šálku je naše vlastní značka, která je spojená s pomocí a u které si můžeme dovolit pomáhat o něco více, než u produktů jiných značek. U produktů značky Na dno šálku přispíváme na projekty Když můžu, pomůžu nad rámec standardních 5%. U produktů vždy tuto informaci uvádíme. Děkujeme za pomoc i podporu.