Pořádnej dárek, vánoční balíček

Novinka
Neohodnoceno
1 099 Kč 955,65 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Vánoční balíček pořádnej dárek. Velký balíček, který udělá ještě větší radost. 250g káva - vánoční speciál, 70g Míšina čokoláda -Tmavá čokoláda 75% Tanzanie s pomerančem, 65g pražených kakaových bobů a plecháček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční balíček pořádnej dárek. Velký balíček, který udělá ještě větší radost

Sestavte si balíček z plecháčku dle vašeho výběru a nezapomeňte přidat zbytek balení, tedy čokoládu, kávu a kakaové boby. 

Skládá se z 250g kávy VÁNOČNÍHO SPECIÁLU, jedinečné vánoční kávy upražené v pražírně Naughty dog, a ze 70g Míšiny čokolády - Tmavá čokoláda 75% Tanzanie s pomerančem, 65g pražených kakaových bobů a plecháček.

Vánoční tmavá čokoláda z výběrových bio kakaových bobů z Tanzanie a bio pomerančového oleje. Jemná chuť a vůně pomerančů doplňuje ovocné tóny tanzanských bobů. Tato čokoláda získala v roce 2017 bronzovou medaili na prestižní mezinárodní soutěži International Chocolate Awards v Budapešti.

Bio pražené kakaové boby z Tanzanie. Boby z kooperativu Kokoa Kamili v Tanzanii získaly v roce 2017 ocenění Cocoa of Excellence a řadí se mezi 18 nejlepších na světě. Skvělá pochoutka plná zdraví prospěšných antioxidantů.

Vše zabalené v krabičce a zabaleno vánoční mašlí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva a příslušenství
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Na dno šálku je naše vlastní značka, která je spojená s pomocí a u které si můžeme dovolit pomáhat o něco více, než u produktů jiných značek. U produktů značky Na dno šálku přispíváme na projekty Když můžu, pomůžu nad rámec standardních 5%. U produktů vždy tuto informaci uvádíme. Děkujeme za pomoc i podporu.