Candycane decaf de Caňa - Kolumbie zrnková káva

Neohodnoceno
Značka: Candycane
270 Kč 234,78 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Candycane Decaf de Caňa - Kolumbie (decaf). Bezkofeinová zrnková káva, pro toho, kdo si chce dopřát skvělou chuť kávy, ale potřebuje bezkofeinovou verzi. Decaf káva nemusí znamenat, že nemá zajímavou chuť. Tato káva proto nabízí příchuť malin, mléčné čokolády a nutelly.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Candycane Decaf de Caňa - Kolumbie (decaf). Bezkofeinová zrnková káva, pro toho, kdo si chce dopřát skvělou chuť kávy, ale potřebuje bezkofeinovou verzi. Decaf káva nemusí znamenat, že nemá zajímavou chuť. Tato káva proto nabízí příchuť malin, mléčné čokolády a nutelly. Snižování kofeinu probíhá napařením kávy při nízkém tlaku, kdy zrno změkne a nabobtná. Na zvlhčenou kávu se nanáší přirozeně získané (fermentací cukrové třtiny) extraktory, káva se několikrát promyje a získáváme tak tuto bezkofeinovou verzi. Káva je následně očištěna a vysušena.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.25 kg
? Druh přípravy: Decaf
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: