Firmy, které pomáhají s námi

Jak tyto firmy pomáhají? Odebírají od nás kávu, kupují u nás dárky svým zaměstnancům či spolupracovníkům nebo u nás plní jakékoli jiné individuální přání. Udělali totiž významnou změnu - stále pijí kávu, ale teď pijí kávu od nás a tím pomáhají druhým.

Chcete být jednou z nich? Kontaktuje nás pro individuální nabídku. 

 

Děkujeme všem, kdo podporuje #kdyzmuzupomuzu.

FIRMY, KTERÉ POMÁHAJÍ PRAVIDELNĚ 

Kolorky_logo-black_bckg-transparent (1)

Kolorky jsou jedinečné plenky pro rodiče, které svým dětem chtějí dopřát to nejlepší. Pomáhají vybrat správné plenky a nejenom to! Kolorky se rozšířily také o edici kolorky home, přináší tak kvalitní výrobky pro ty nejmenší, které vyrábí v České republice z těch nejlepších materiálů. 

Kolorky od nás odebírají kávu pro zpříjemnění pracovního dne svým zaměstnancům.

Mrkněte na Kolorky.

image_6487327

www.biotyna.cz

 

kurzy_cz

Kurzy.cz u nás nakoupili originální vánoční dárky pro své zaměstnance. Vytvořili jsme individuální logo s vlastním PFkem.

Kurzy.cz  jsou místem, kde najdete aktuální kurzy měn, akcií, komodit a dalších.

Logo-Colgate-smile

Colgate-Palmolive se s námi rozhodl vyřešit vánoční balíčky pro své spolupracovníky. Darovali tak nejenom jedinečnou kávu, ale  významně se podíleli na pomoci našim projektům. 

Colgate-Palmolive se stará o zdravé zuby, tělovou péči, ale také péči o naši domácnost.

logo barevne

H4Life u nás pořídilo  kávu jako vánoční dárek pro své dodavatele a partnery. Každý  si tak mohl zpříjemnit svůj pracovní den kvalitní kávou v H4Life hrnečku. 

H4Life se stará o bezpečnost.  Nabízí bezpečnosti služby, ochranku, ale třeba také transfery.

 

COMN logo

Concierge management s námi zajistil vánoční dárky pro svého klienta. Naše káva se tak dostala i přes hranice České republiky. 

Concierge management se stará o maximální spokojenost klientů, jejich zaměstnanců i dodavatelů. Plní jejich přání na počkání a my jsme šťastní, že jsme součástí.