Firmy, které pomáhají s námi

Jak tyto firmy pomáhají? Odebírají od nás kávu, kupují u nás dárky svým zaměstnancům či spolupracovníkům nebo u nás plní jakékoli jiné individuální přání. Udělali totiž významnou změnu - stále pijí kávu, ale teď pijí kávu od nás a tím pomáhají druhým.

Chcete být jednou z nich? Kontaktuje nás pro individuální nabídku. 

 

Děkujeme všem, kdo podporuje #kdyzmuzupomuzu.

FIRMY, KTERÉ POMÁHAJÍ PRAVIDELNĚ 

Kolorky_logo-black_bckg-transparent (1)

Kolorky jsou jedinečné plenky pro rodiče, které svým dětem chtějí dopřát to nejlepší. Pomáhají vybrat správné plenky a nejenom to! Kolorky se rozšířily také o edici kolorky home, přináší tak kvalitní výrobky pro ty nejmenší, které vyrábí v České republice z těch nejlepších materiálů. 

Kolorky od nás odebírají kávu pro zpříjemnění pracovního dne svým zaměstnancům.

Mrkněte na Kolorky.

image_6487327

www.biotyna.cz

 

kurzy_cz

Kurzy.cz u nás nakoupili originální vánoční dárky pro své zaměstnance. Vytvořili jsme individuální logo s vlastním PFkem.

Kurzy.cz  jsou místem, kde najdete aktuální kurzy měn, akcií, komodit a dalších.

Logo-Colgate-smile

Colgate-Palmolive se s námi rozhodl vyřešit vánoční balíčky pro své spolupracovníky. Darovali tak nejenom jedinečnou kávu, ale  významně se podíleli na pomoci našim projektům. 

Colgate-Palmolive se stará o zdravé zuby, tělovou péči, ale také péči o naši domácnost.

logo barevne

H4Life u nás pořídilo  kávu jako vánoční dárek pro své dodavatele a partnery. Každý  si tak mohl zpříjemnit svůj pracovní den kvalitní kávou v H4Life hrnečku. 

H4Life se stará o bezpečnost.  Nabízí bezpečnosti služby, ochranku, ale třeba také transfery.

 

COMN logo

Concierge management s námi zajistil vánoční dárky pro svého klienta. Naše káva se tak dostala i přes hranice České republiky. 

Concierge management se stará o maximální spokojenost klientů, jejich zaměstnanců i dodavatelů. Plní jejich přání na počkání a my jsme šťastní, že jsme součástí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení