Kavárny, kde nás najdete

Každá kavárna, kde si můžete vychutnat naši kávu nebo si přímo zakoupit balíček zrnkové kávy Na dno šálku se s námi podílí na významném projektu #kdyzmuzupomuzu. I v těchto kavárnách tedy pomáháte. 

Které kavárny již nabízí kávu Na dno šálku ať už ke koupi nebo vám ji přímo připraví?

 

PRAGOVKA_logotyp_CB-01

PRAGOVKA

Jedinečná kavárna na Praze 9. Kavárna se skrývá v nádherných budovách nedaleko metra Kolbenova. Nabízí skvělou kávu, výborné zákusky i něco malého k zakousnutí. Navíc mají úžasně milou obsluhu. 

Najdete je zde.

Instagram, Facebook

 ladonuteria_logo-1

La Donuteria

Ten nejlepší donut, jaký si v Praze můžete dopřát! La Donnuteria sídlí nedaleko Národní třídy a jejich donuty jsou skutečným snem jak pro oči tak pro jazyk. Donuty pečou vždy ten den čerstvé a nezapomínají také na týdenní speciály. A kromě donutů si u nich můžete zakoupit i naši kávu.

La Donuteria je zároveň výdejním místem pro osobní odběr našich objednávek.

Najdete je zde.

Instagram, Facebook

 

coolna logo černé_1

Coolna

Protože i malá města si zaslouží výběrovou kávu. COOLNA l kavárna s čajovnou je jedinečný podnik, který vznikl spojením dvou podniků, které v Bílovci chyběly - kavárny a čajovny. Přijďte si poslechnout příběh dvou snílků, kteří si v maturitním ročníku v době COVIDU otevřeli útulnou kavárničku a čajovnu, kde si přijde na své kavárenský povaleč, ale i vášnivý rebel a odteď si budete mimo jiné moci vychutnat také naši skvělou kávu.

Najdete je zde.

Instagram, Facebook