Black Friday u nás není vůbec black, až do něděle zvyšujeme příspěvek na Když můžu, pomůžu na nejméně 10% z každého prodaného produktu.

NaturPark12 Guatemala, zrnková káva

Poslední šance Varianty
Neohodnoceno
Značka: Naturpark12
od 290 Kč od 252,17 Kč bez DPH

Zvolte variantu

NaturPark 12 Guatemala. Zrnková káva s příchutí mléčné čokolády, sušeného ovoce a dochuti jablečné acidity. Vhodná na přípravu filtrované kávy i espressa.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

Detailní informace

250g
Na dotaz
290 Kč
252,17 Kč bez DPH
1kg
Na dotaz
1 130 Kč
982,61 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Natupark12 Guatemala. Káva pěstovaná na farmě Huehuetenango v nadmořské výšce 1 500 - 2 000 m. n. m. Zrnková káva s příchutí mléčné čokolády, sušeného ovoce a v dochuti jablečná acidita. Káva je vhodná pro přípravu filtrované kávy či espressa. Naturpark12 si zakládá na znalosti přesného původu každého zrnka a tím se stává kávou nejvyšší možné kvality. Navíc kávu praží zaměstnanci integračního sociálního podniku a je tedy pražírnou se srdcem na pravém místě.

Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
? Druh přípravy: Espresso, Filtr
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g, 1kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme pyšní, že mezi našimi dodavateli je i Naturpark12, sociální podnik, který zaměstnává zdravotně postižené. Ti praží a balí s láskou, kterou cítíte z každého zrnka.