NaturPark12 Burundi, zrnková káva

Neohodnoceno

NaturPark 12 Burundi - Výborná káva naturálního zpracování s příchutí melounu, granátového jablka a heřmánku. Vhodná k přípravě filtrované kávy.

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty.

295 Kč 256,52 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Zrnková káva Naturpark12 Burundi. Zrozena v nadmořské výšce 1 500 - 1 800 metrů nad mořem. Vyznačuje se ovocnou svěží chutí po melounu, granátového jablka a zajímavou chuť tomu dodává heřmánek. Je ideální pro přípravu filtrované kávy. Naturpark12 si zakládá na znalosti přesného původu každého zrnka a tím se stává kávou nejvyšší možné kvality. Navíc kávu praží zaměstnanci integračního sociálního podniku a je tedy pražírnou se srdcem na pravém místě. Tuhle kávu vypijete do dna!

Příspěvek 5% z prodejní ceny produktu rozprostřeme rovnoměrně mezi všechny podporované projekty. Pokud si přejete, abychom částku darovali na jiný projekt z Když můžu pomůžu, napište nám to do poznámky v průběhu objednávky.

Jméno značky: Naturpark12
Kategorie: 250g
Hmotnost: 0.25 kg
? Druh přípravy: Filtr
? Komu pomůžeme v rámci Když můžu, pomůžu?: všem projektům
? Velikost balení: 250g, 1kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jsme pyšní, že mezi našimi dodavateli je i Naturpark12, sociální podnik, který zaměstnává zdravotně postižené. Ti praží a balí s láskou, kterou cítíte z každého zrnka.