Farma Naděje

Místo, kde (nejenom) hospodářská zvířata zažijí láskyplný život. 

Farmu Naděje založilo pár dobrovolníků se srdcem na správném místě. Koupili pozemek o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov, nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora, a začali budovat vše od základu na holé louce… tedy spíše poli.
Na farmě žije kromě dobrovolníků kolem 80-ti zachráněných zvířátek (beránci, ovečky, kozičky, kozlíci, kůzlátka, prasátka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky, kravičky a oslík), a noví obyvatelé stále přicházejí.

Na Farmě Naděje ukazují lidem, že zvířata, kterým lidé dávají nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Ukazují, že tyto tvory není nutné využívat, a že lze i bez živočišných produktů vést zdravý, šťastný a plnohodnotný život.

Když na Farmu přijdete, cítíte neskutečnou energii. Myslím v dobrém. Tolik úžasných lidí a ta zvířátka! Každý je zvědavý, jaká nová návštěva přišla a hrnou se za vámi adepti na pořádné pomazlení. 

Koho na Farmě najdete?

Spoustu zvířátek! Kozy, prasata, slepice, kočky, pejsky, krávy, ovce, .... jo a i krocany! Ve vyjmenování jsem rozhodně na někoho zapomněla, ale nadchne vás naprosto každý z nich, to mi věřte.

Proč Farmě pomoci? 

Farma Naděje se neustále rozšiřuje o nové spolubydlící, proto se hodí každá pomoc. Ať už finanční nebo vaše fyzická, protože Farma Naděje pořádá jednou za čas víkendové brigády, kdy dobrovolníci přijedou pomoci, s čím zrovna Farma potřebuje pomoc. Stavení nových domečků pro zvířátka nebo úprava pozemku, práce je různá, ale nikdy nekončí. 

Jak Farmě pomoci jsem zmínila, s námi jim pomáháte každým produktem, jedním ale přeci jen o kousek víc. Z balíčku, kde je jejich knížka totiž putuje 300 Kč Farmě. Ten najdete tady.

 

Chytila vás Farma Naděje za srdce? Nás taky! 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení