Hoří má panenko

Bejt se mnou kamarád znamená zpravidla tři věci – za 1. starám se o vás, asi kvůli tomu mám kolem sebe těch lidí opravdu hodně a nebo je to kvůli tomu, že za 2. pobavíte se, pokud vám teda nevadí, že sem tam to znamená prožít se mnou nějakej ten fuckupíček, možná něco zničenýho, zlomený prsty a tak no… když máte štěstí smějete se jenom nad dalším příběhem, kterej vám vyprávím. A za 3. kafe, to snad nemusím vysvětlovat.

Jednou z těch kamarádek, co už párkrát schytala to dno je Karolína, teď si přečte to oslovení a zabije mě, tak Kája teda dobře.

Hele dostala jsem super nápad, že bychom nemusely ten čas trávit jen jídlem, alkoholem nebo kávou a že vyrazíme k nám na chatu. Na kolech. 

Obě sportujem že jo takže těch pár desítek kilometrů nebyl problém. Největší problém bylo nakoupit a narvat ty lahve vína do mini batůžků, odborně gymsacků, a obětovat jídlo na úkor alkoholu (jak jsem již zmínila, chtěly jsme, aby to nebylo o chlastu). No a taky pak těch deset kilometrů, kdy se nám příjemně zarejvaly ty těžký popruhy do ramen nenadávat sprostě a nahlas. Challenge accepted, byly jsme na místě!

Oheň jsme venku rozdělaly na pány, v pravý kapse u legín jsem totiž naprosto náhodou objevila křesadlo značky Pepa a protože květnový večery jsou ještě občas chladný, zatopily jsme i vevnitř, že se to jako vytopí během toho, co sedíme venku. No … tak se to vytopilo trochu víc. Znáte to, lahev vína vypitá, rozjímáme nad životem, zpíváme si Justina Timberlaka a jeho (tehdá) novej singl Say something. A do toho jsme fakt teda něco řekly. Ta věta byla “ty vo*e ta chata hoří”…

Kája v obranym mechanismu čapla skleničku s vodou, kde byla asi tak decka vody, hodně důležitá kapka vody na ten celej oheň že jo. No a já si mezitím vzala asi tak deset minut času, abych napustila celej džbánek… nechápu jak, ale uhasily jsme to a chata je celá! Až na ohořelou stěnu a kamna teda.. takže vlastně půlka chaty zničená. Ale my jsme to zvládly s ledovým klidem, jak jinak.

A poučení? Papírová taška sakra hoří a umí způsobit velký škody #tojsmenevychytaly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení