Gilmorky že vypily tolik kávy?

Milujete seriál Gilmorova děvčata? Pak určitě víte, že tento seriál je spojený s kávou. Když holky nevidíte se šálkem kávy v ruce, jako by to nebyly ony. Kolik kávy tedy vypily během celého seriálu? A kdo z nich vypil víc? 

503 šálků

Rory a Lorelai vypily celkem 503 šálků kávy. A to jsou jen ty, které reálně vidíme, jak pily. Dovedeme si ale představit, že i ta rána která nebyla součástí scénáře, byla s kávou. Tento počet šálků je za celých 7 řad. Své šálky pily nejčastěji u Luka, doma a jsou do nich započítány také ty, co si vzaly sebou do ruky. 

Káva byla pro Rory a Lorelai skutečně přežitím a bez kafe jednoduše nefungovaly. Máte to taky tak? 

A ve které řadě holky vypily nejvíce šálků kávy? Byla to právě ta první. V té vypily celkem 80 šálků kávy. Ale je to logické, tam bylo nejvíce zvratů a věcí k řešení - nové lásky, škola, vztahy, atd. 

Lorelai vypila za 2 dny 11 šálků kávy

V jednom díle, který odpovídal 2 dnům, zvládla Lorelai vypít 11 šálků kávy. Takže třeba jeden den 5 a v druhý 6 šálků. Dovede si představit, že jich dáte také tolik?

Samozřejmě jako poznámku pod čarou musíme uvést, že ony ve skutečnosti tolik šálků kávy nevypily. Některé jsou prázdné, z jiných si jen lokly a nebo tam ani nemusela být opravdová káva. 

Herečka, která ztvárnila Rory Alexis Bledel totiž ve skutečnosti kávu nenávidí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení