Jak mě bloknul facebook

Hele tenhle článeček je čistě a jednoduše o stěžování si. Nehledejte tu nic velkýho, jen prostě taková ta moje klasika, když chceš něco dělat, nejde to.

A tak jsem si říkala, že zpropaguju jeden příspěvek na Instagramu, ať tím oslovím víc lidí. Super nápad, za který bych si teď nafackovala… Takhle, abych to uvedla na pravou míru, spravuju ještě jeden Facebookovej profil, kterej to mohl způsobit, a to v rámci firmy, kde pracuji a sociální sítě tam mám na starosti, ALE díky tomu ano, jsem zvyklá na to, že nám běžně blokují všechny ty firemní účty, jenže tentokrát mi blokli můj osobní profil.

A nevím, kolik z vás má zkušenosti s FB podporou, ale tam se dostat je asi tak těžký jako sehnat baterky v květinářství #nemožný, a když už se tam dostanete, tak oni vám tam stejně nepomůžou. Protože ten pán, co na druhý straně chatu byl, mi vlastně řekl, že to nikdy ještě neviděl, že by někomu zablokovali vyloženě jeho osobní profil a tak moc neví co s tím. A ten, kdo by věděl, tak prý nesedí s ním v baráku, takže mě na něj nemůže ani odkázat, takže mi poradí jedině to, abych se odvolala skrze oficiální formulář. Jenže to jsem pane udělala už asi 4x….

Ale challenge accepted, řekla jsem si, že si pročtu všechny zásady FB a že ty příspěvky upravím, tak jsem začala upravovat, jenže pro ty, kde je spuštěná propagace, ty propagace musíte nejdřív zrušit. Myslíte si, že mi to jde? V žádným případě „při odstraňování propagace došlo k chybě“. Takže smůla Alice, ty rozhodně nic neupravíš, tedy je to vlastně takový nekonečný příběh, jenomže tady si nelítám na Falcovi, možná se spíš cítím jako ten koníček, co se utopí v bahně. Protože když to neupravím, nebudu v souladu se zásady Facebooku a tím pádem mě nikdy neodblokujou, …

Takže momentálně nemůžu dělat pořádně svojí práci a ani šířit povědomí o tom, že existuje tenhle fajnovoučkej blog.

Díky vám, díky moc!